45DENNÍZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
360DENNÍZÁRUKA OPRAVY ZDARMA
NEPOUŽITELNÉPŘI DORUČENÍ (DOA)

GearBest je více než jen webové stránky pro nakupování, je navrženo milovníky gadgetů pro milovníky gadgetů. Máme vášeň pro všechny druhy techniky od retro stylu až po absolutně nejnovější modely.

Naše poslání
V GearBest je vize naší společnosti jednoduchá: stát se premiérovým online prodejcem elektroniky poskytování nepřekonatelného výběru naprosto nejlepších gadgetů, nedostižná nákupní zkušenost, okamžitá přeprava a výjimečný zákaznický servis, který překračuje očekávání. Pro nás je zákazník vždy králem. Naše celkové nasazení pro zákazníky nám dává sílu těsně spolupracovat s každým zákazníkem. Když od nás nás nakupujete, prodej neskončí přepravou vaší objednávky, prodej je dokončen, když budete naprosto spokojeni.

Mohu GearBest věřit?
GearBest má své vlastní zásoby v zabezpečeném stavu v nejmodernějších skladovacích zařízení, dodržujeme výjimečné procesy kontroly kvality a provozujeme rozsáhlé středisko zákaznické podpory, které nabízí více kanálů služeb. Naše profesionální servery a webové stránky prochází bezpečnostním skenováním, ověřováním a úplnou verifikací, kterou každodenně externě provádí společnost McAfee Secure™ z skupiny Symantec™, aby vás chránila online. Další informace získáte kliknutím na oficiální respektovanou značku McAfee. Více se dovíte na stránce Bezpečné nakupování. Nakupujte v GearBest s důvěrou. Dodáváme každý den tisíce produktů po celém světě (v ceně od 1,00 USD), vyzkoušejte si nás dnes a spokojeně využívejte nový a úžasný způsob k nákupu všech gadgetů, které potřebujete.

Ceny
Ceny a dostupnost položek se mohou změnit bez předchozího oznámení. Ceny nezahrnují dovozní daň a cla v případě, že by vaše zásilka byla prověřována místními celními orgány a považována z podléhající dani. Kupující odpovídá za úhradu těchto poplatků.